Lipník nad Bečvou
Get Adobe Flash player
Provozní doba: Po-Pá 6.00 – 14.30

PO – PÁ 6.00 – 14.30

Tel: +420 581 773 756
Mob.: + 420 704 619 995
E-mail: info@ts-lipnik.cz

 

mesto-lipnik.cz
mesto-lipnik.cz


SPORTOVNÍ HALA Města Lipník n./ B. Boženy Němcové 1696

PARKOVÁNÍ POUZE NA VYHRAZENÉM PARKOVIŠTI NEBO NA ASFALTOVÉ PLOŠE ZA TRIBUNOU

Obchodní podmínky

Provozní doba

Ceník

mesto-lipnik.cz

Technické služby Lipník nad Bečvou, příspěvková org.

Za Porážkou 1142, Lipník nad Bečvou PSČ 751 31, Tel: +420 581 773 756, E-mail: info@ts-lipnik.cz

Přibývá řízených i divokých černých skládek

V poslední době, ale hlavně v jarním období, rapidně přibylo na území města a místních částí a kolem zahrádkářských kolonií černých skládek nejrůznějšího odpadu.

Jedná se zejména o stavební suť a rostlinný materiál.

Občané města si v poslední době také značně zvykli na odkládání nejrůznějšího odpadu na místa kontejnerových stání. V této souvislosti bych rád připomenul a upozornil na to, že kontejnerová stání slouží pouze na předávání tříděného odpadu (papír, sklo, plast, nápojové kartony) a pomístně textil. K odevzdání ostatních druhů odpadů má město vybudovaný moderní sběrný dvůr v ulici Čechova, kde lze odevzdávat téměř veškerý odpad včetně nebezpečného.

Stále horší situace je také ve svozu rostlinného odpadu, kde se neustále vyskytuje minimálně 30 % materiálu, který sem vůbec nepatří. Při svátečním svozu na začátku května letošního roku z hnědých nádob od občanů se nacházely v jednom vozidle mimo rostlinný materiál také igelitové tašky a obaly, sklenice od zavařenin, sklenice od alkoholu, papírové kartony a obaly od potravin, dlažební kostky a cihly, dětské papírové plenky a textilie. Svědčí to o nedisciplinovanosti některých občanů, kterým je zřejmě stále jedno, kam svůj odpad odkládají.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA