Lipník nad Bečvou
Get Adobe Flash player
Provozní doba: Po-Pá 6.00 – 14.30

PO – PÁ 6.00 – 14.30

Tel: +420 581 773 756
Mob.: + 420 704 619 995
E-mail: info@ts-lipnik.cz

 

mesto-lipnik.cz
mesto-lipnik.cz


SPORTOVNÍ HALA Města Lipník n./ B. Boženy Němcové 1696

PARKOVÁNÍ POUZE NA VYHRAZENÉM PARKOVIŠTI NEBO NA ASFALTOVÉ PLOŠE ZA TRIBUNOU

Obchodní podmínky

Provozní doba

Ceník

mesto-lipnik.cz

Technické služby Lipník nad Bečvou, příspěvková org.

Za Porážkou 1142, Lipník nad Bečvou PSČ 751 31, Tel: +420 581 773 756, E-mail: info@ts-lipnik.cz

Městské koupaliště má novou tvář

V předchozích třech letech proběhly v rámci oprav na koupališti zásadní změny v technologii úpravny vody na něž navázaly modernizace dětského bazénu a brouzdaliště pro nejmenší děti. Předlážděna byla novou zámkovou dlažbou vnitřní plocha plaveckého bazénu a vyměněna větší část oplocení. V letošním roce však byl na koupališti proveden největší zásah v podobě oprav provozních budov a výměna nové dlažby jak před bufetem, tak i příchozích a průchozích chodníků.
Práce byly zahájeny již v únoru a dokončeny na přelomu května a června. V rámci opravy budov byly vyměněny kompletně nové odpady, sanitární technika, zařizovací předměty sociálních zařízení a šaten.
Byla vyměněna okna a dveře a opravena a natřena fasáda a střecha budov.
Provozní místnosti dostaly nové vybavení šatními skříňkami, lavicemi, nábytkem a zdravotnickými potřebami pro správce a plavčíky.
Na nové fasády přibyly stylové grafické symboly, vyznačující užití sportoviště a jednotné cedule a nápisy v moderním stylu. Stavební práce zkomplikovaly dvakrát klimatické podmínky, a to v měsíci únoru a březnu, kdy mimořádně napadlo větší množství sněhu a v průběhu měsíce května, kdy trvale pršelo. Z toho důvodu došlo k většímu poškození travnatých ploch sloužících k odpočinku pro návštěvníky. Jejich revitalizace částečně zasáhne již do plného provozu koupaliště, ale věřím, že tento malý deficit bude vyvážen zcela moderním pojetím celého areálu a větším komfortem pro většinu návštěvníků.
Náklady na realizaci oprav a vybavení se pohybují kolem šesti milionů korun. Z větší části financování zabezpečilo město Lipník nad Bečvou ze svého rozpočtu. Technické služby pak uhradily některé doplňkové práce a malby a vybavení interierů nábytkem v hodnotě cca 200 tis. Kč z provozního rozpočtu.
 
Dušan Pořízka, ředitel TS Lipník nad Bečvou